Profesjonalne masaże Grzegorz Zdanowski

Z mojej praktyki

  Zadzwonił do mnie p.Andrzej, jest miesiąc po operacji lewego biodra, ma opuchniętą i zasiniałą lewą kończynę dolną, lekarz zalecił mu masaż limfatyczny podudzia:
pierwsza wizyta - zasinienie zaczęło znikać, poprawiło się krążenie
druga wizyta - zasinienie zniknęło, staw kolanowy i skokowy lekko opuchnięte
trzecia wizyta - noga wróciła do normy, nie ma opuchlizny i jest ciepła, prawidłowo ukrwiona, przestała boleć, zaczął spać w nocy
Pan Andrzej czuje się dobrze, wróciła mu chęć do życia, zaczął wykonywać drobne czynności codzienne.

                                                        *****************************************

  Skontaktowała się ze mną p.Kasia, studentka. Ból pleców był tak dokuczliwy że lekarstwa przeciwbólowe nie pomagały, nie mogła spać, ani się uczyć, straciła chęć do życia.
Po czterech masażach ból pleców minął, p.Kasia czuje się świetnie i jest szczęśliwa, wróciła jej chęć do nauki i do życia.
Cieszę się że mogłem pomóc.

                                                        *****************************************

  Zadzwoniła do mnie p.Anna, jest artystką malarką. Ból karku i pleców odcinka lędźwiowego były bardzo dokuczliwe.Nie dawały spać w nocy a dzień normalnie funkcjonować, nie pomagały tabletki przeciwbólowe. Po kilku masażach, p.Anna czuje się świetnie, jest pełna energii i chęci do pracy.
Mąż p.Anny bardzo serdecznie dziękował mnie za pomoc jaką otrzymała ode mnie. Lubię pomagać ludziom...
 

                                                      ******************************************

 Zgłosiła się do mnie pani Janina z bólem korzonków nerwowych. Po krótkiej rozmowie, rozpocząłem masaż gorącymi kamieniami.Po pierwszym masażu ból się zmniejszył, po następnych dwóch, ból zaczął powoli ustępować, po czwartym masażu ustąpił. Powrócił uśmiech na twarzy pani Janiny, podziękowaniom nie było końca...

darmowy katalog firm

presell page